szkolenia Excelszkolenia VBA

Szkolenia Excel

 • Kursy i szkolenia Excel Warszawa


  Szkolenie z arkusza kalkulacyjnego Excel które realizujemy w Warszawie omawia automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, narzędzia do analizy danych, tabele przestawne, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli.


   

 • Szkolenia i kursy Excel Wrocław


  Szkolenia MS Excel które proponujemy Państwu we Wrocławiu ćwiczy formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, tabele przestawne, narzędzia do analizy danych, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli.


   

 • Szkolenia Excel w Łodzi


  Szkolenia z Excela które proponujemy Państwu w Łodzi opisuje tabele przestawne, narzędzia do analizy danych, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli.


   

 • Szkolenia i kursy Excel Kraków


  Szkolenia z Excela które organizujemy w Krakowie zawierają funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli, narzędzia do analizy danych, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, tabele przestawne, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA.


   

 • Kursy i szkolenia Excel Gdańsk


  Kursy edytora tekstu Excel które realizujemy w Gdańsku zawierają formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, narzędzia do analizy danych, tabele przestawne, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA.


   

 • Szkolenia i kursy Excel Katowice


  Kurs Microsoft Excel który proponujemy Państwu w Katowicach ćwiczy narzędzia do analizy danych, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA, tabele przestawne, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli.


   

 • Szkolenia z Excela Poznań


  Szkolenia z Excela które proponujemy Państwu w Poznaniu ćwiczy formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA, narzędzia do analizy danych, tabele przestawne.


   

 • Szkolenia Excel w Białymstoku


  Szkolenia Microsoft Excel które proponujemy Państwu w Białymstoku opisują automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli, tabele przestawne, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, narzędzia do analizy danych.


   

 • Excel Szkolenia Bełchatów


  Szkolenie Microsoft Excel które proponujemy Państwu w Bełchatowie omawia tabele przestawne, narzędzia do analizy danych, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli.


   

 • Kurs Excel Bydgoszcz


  Kurs Microsoft Excel które proponujemy Państwu w Bydgoszczy pokazuje narzędzia do analizy danych, tabele przestawne, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA.


   

 • Kursy Excel Częstochowa


  Szkolenie edytora tekstu Excel które proponujemy Państwu w Częstochowie omawia narzędzia do analizy danych, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA, tabele przestawne.


   

 • Kurs Excel Kielce


  Szkolenie MS Excel które realizujemy w Kielcach opisuje automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli, narzędzia do analizy danych, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, tabele przestawne.


   

 • Szkolenie Excel w Lublinie


  Szkolenia z Excela które proponujemy Państwu w Lublinie obejmuje tabele przestawne, narzędzia do analizy danych, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane.


   

 • Szkolenia z Excela Opole


  Kurs z Excela które realizujemy w Opolu opisuje formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli, tabele przestawne, narzędzia do analizy danych, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA.


   

 • Excel kurs Rzeszów


  Kursy MS Excel które proponujemy Państwu w Rzeszowie omawia narzędzia do analizy danych, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA, tabele przestawne, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli.


   

 • Szkolenie Excel Szczecin


  Szkolenie MS Excel które organizujemy w Szczecinie obejmuje narzędzia do analizy danych, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, tabele przestawne, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA.


   

 • Excel Toruń


  Kurs edytora tekstu Excel które realizujemy w Toruniu ćwiczy narzędzia do analizy danych, tabele przestawne, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli.


   

 • Excel Radom


  Szkolenie Microsoft Excel które realizujemy w Radomiu opisuje automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli, narzędzia do analizy danych, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, tabele przestawne.


   

 • Excel Tarnów


  Kursy MS Excel które proponujemy Państwu w Tarnowie opisuje tabele przestawne, formatowanie warunkowe a także sortowanie i filtrowanie zaawansowane, narzędzia do analizy danych, funkcje finansowe takie jak wyszukaj pionowo czy suma jeżeli, automatyzowanie czynności za pomocą makr w języku VBA.


   


Szkolenia MS Excel prowadzimy w całej Polsce. Jako kursy otwarte dostępne są poziomy podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany. Klienci mają także możliwość zrealizowania kursu z dowolnie dopasowanym do swoich potrzeb zestawem zagadnień.


Oferujemy także szkolenia autorskie, indywidualne oraz zamknięte
z zestawem zagadnień oraz terminem dopasowanym do życzeń Klienta.
W przypadku grupy 3-4 osobowej cena kursu zamkniętego (od osoby)
jest znacznie niższa niż dla szkolenia otwartego.

Kontakt w sprawie szkoleń zamkniętych: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


HintMine 2011 All Rights Reserved
Kontakt: biuro@hintmine.pl
przedstawiciel w Warszawie: 22 219 6220  przedstawiciel w Krakowie: 12 394 5565